ENTEGRASYON

Tek tıkla entegrasyon

yerince altyapısı tüm e-ticaret ve pazaryeri mağazalarını desteklemektedir.

Tüm mağazalarında bulunan ürünleriniz yalnızca 3 dakika içerisinde yerince’ye bağlanır. Mağazanıza sipariş geldikçe otomatik olarak yerince sistemine düşer. yerince, envanter ve gönderim takibini sizin yerinize gerçekleştirmiş olur.

VE DAHA FAZLASI

Gönderimden ve paketlemeden ötesi

Yüksek Müşteri Memnuniyeti
yerince ile müşteri memnuniyetinizi artırın. Paketleme, kargo gönderimi, gecikme gibi şikayetleri mininize edin.
Uzun Soluklu İş Partneri
Yoğun satış dönemlerinde yüksek sayıda stok tutma ihtiyacınız artar. yerince’nin esnek gönderim çözümlerinden yararlanın ve maliyetinizi düşürün.
İade Yönetimi
yerince ekibi her an yanınızda! iade yönetimini sizin adınıza yapar, kontrolü gerçekleştirir ve iade edilen ürünlerle ilgili size bilgilendirme yapar.

Kargo ve Kurye

Hızlı Teslimat

İstanbul’da merkezi lokasyonlarda bulunan yerince gönderim merkezleri ile yerince anlaşmalı kargo firmaları ve hızlı kuryeler ile siparişleriniz kısa bir sürede müşterilerinize ulaşır.

Anlaşmalı kurye servisimiz İstanbul içindeki siparişlerinizi 2 saat içerisinde teslim eder.

DİĞER ÇÖZÜM ORTAKLARI
yerince deposunda bulunan envanteriniz Axa Sigortası ile güvence altında olup ürününüzün depomuzda herhangi bir hasar alması da dahil hırsızlık ve yangına karşı sigortalı olup zararınız anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından karşılanır.
Şirketinizin ön muhasebe altyapısı bulunmaması halinde siparişlerinizin faturalandırılması ve mağazalara bağlanması için yengeç altyapısıyla uyumlu olarak hem elektronik faturaları müşterilerinize gönderiyor hem de stok takibinizi kolaylaştırıyoruz.
Daha Fazla Bilgi